Polityka prywatności

polityka prywatności:

– Wszelkie materiały znajdujące się na stronie są prawnie zastrzeżone i mogą być używane, powielane, reprodukowane tylko i wyłącznie za pisemną zgodą Mateusza Kowalskiego

– Twoje dane są przechowywane w całkowicie bezpieczny sposób. Ma do nich dostęp tylko właściciel strony. Wykorzystywane są w celach kontaktowych.

– Właściciel strony zobowiązuje się do nie udostępniania danych osobowych Subskrybentów.

– Zapisując się na różnego rodzaju ekursy (tradycyjne, a także audio bądź video) automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie mailingów co pewien czas, mają one charakter informacyjny, marketingowy etc.

– Wszystkie dane, które podajesz, są weryfikowane przez automatycznego maila. Musisz go potwierdzić klikając na linka w nim zawartego, by Twoje informacje do mnie dotarły – i abyś otrzymał ode mnie dalsze informacje (w postaci ekursów, audio lub video).

– Wszystkie informacje zawarte w tym blogu i wszystkie połączone publikacje mają na celu pomagać czytelnikom osiągnąć szeroko pojęty sukces oraz poszerzanie wiedzy. Czytelnik ponosisz odpowiedzialność za używanie tych informacji.

Be Sociable, Share!