Regulamin zakupów

REGULAMIN WITRYNY, USŁUG I PRODUKTÓW

ZASADY OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin określa warunki i zasady realizacji zamówień oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez kowalskimateusz.pl

2. Klient dokonując zakupu wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych do celów realizacji zamówienia oraz marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833.) .

DANE OSOBOWE

1. W trakcie płatności internetowej jedynymi informacjami uzyskanymi od dotpay.pl są adres e-mailowy, oraz parametry transakcji tak jak data zakupu, numer transakcji, wpłacona kwota itp.

2. Dane osobowe klienta są przechowywane wyjątkowo bezpiecznie. Mogą być przekazywane podmiotom współpracującym, w szczególności dotpay.pl do celów realizacji zamówienia lub uwzględnienia reklamacji.

3. Korespondencja e-mailowa może zostać wykorzystana w celu potwierdzenia organą pośredniczącym płatności w szczególności dotpay.pl, zakupu przez klienta.

ZAWARCIE UMOWY SPRZEDAŻY

1 Za moment zawarcia umowy uznaje się moment wypełnienia formularza na stronie internetowej i/lub dokonania płatności.

2 Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji dowolnego zamówienia bez podania przyczyny. W takiej sytuacji kowalskimateusz.pl zapewni możliwość realizacji zamówienia w innym terminie lub na żądanie Klienta zwróci całą należność.

ZWROTY I ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1 Klient chcący odstąpić od zakupu udziału w szkoleniu lub zmienić termin udziału w szkoleniu powinien skontaktować się z Mateuszem Kowalskim drogą e-mailową na adres podany na stronie kowalskimateusz.pl w zakładce „Kontakt” i udostępnić wszelkie niezbędne do tego celu informacje takie jak numer transakcji w systemie dotpay.pl

2 Zwroty wszelkich płatności będą dokonywane tym samym kanałem, którym wpłynęły w terminie do 30 dni od momentu zgłoszenia przez klienta chęci odstąpienia od umowy.

AKCEPTACJA REGULAMINU

1. Skorzystanie z usług lub zakup usług/produktów kowalskimateusz.pl oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.